O firmie

"Nie wszystko, co można obliczyć, liczy się i nie wszystko, co się liczy, można obliczyć", mawiał Albert Einstein,  ale w dzisiejszych czasach ważna jest Księgowa, na którą można liczyć.

Nasze Biuro to  zespół młodych, energicznych i pełnych pasji ludzi, którzy księgowością zajmują się od ponad 10 lat. Przez ten czas zdążyliśmy zdobyć wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów. Wiemy, że liczby rządzą światem i umiemy nimi zarządzać.

Decydując się na współpracę z nami otrzymacie Państwo nie tylko rzetelne usługi finansowe, ale też wsparcie zespołu biegłych rewidentów i specjalistów ds. ZUS i podatków, tłumaczy, radców prawnych, adwokatów, notariuszy.

Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych: nr Certyfikatu MF 10547/2005 i ubezpieczenie OC PZU nr 16743760. Prowadzimy księgowość spółek zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 roku (Dz. U. Nr 121 poz. 591 z późniejszymi zmianami).

Istnieje 5 powodów, dla których warto nawiązać z Nami współpracę:

Bogata oferta. Prowadzimy pełen zakres usług księgowych, kadrowych i administracyjnych.

Elastyczność. Nasze usługi zawsze dostosowujemy do potrzeb Klienta. Pomagamy przy zakładaniu firm, podpowiadamy najkorzystniejsze rozwiązania podatkowe.

Gwarancja jakości. Profesjonalny i doświadczony zespół gwarantuje wysoką jakość usług.

Oszczędność. Koszt prowadzenia księgowości w firmie zewnętrznej jest zdecydowanie niższy niż zatrudnianie własnych pracowników do prowadzenia finansów firmy.

Niepowtarzalność. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która w sposób profesjonalny i kompleksowy, ale bez stresu i z uśmiechem pomaga Naszym Klientom swobodnie poruszać się w skomplikowanym świecie finansów.