GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA I DOŚWIADCZENIE

Certyfikat Ministerstwa Finansów

O firmie

Biuro Rachunkowe CERTO

Nasze biuro rachunkowe to zespół młodych, energicznych i pełnych pasji ludzi, którzy księgowością zajmują się od prawie 20 lat. Przez ten czas zdążyliśmy zdobyć wiedzę i doświadczenie pracując w biurach rachunkowych i spółkach kapitałowych, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów.

Decydując się na współpracę z nami otrzymacie Państwo nie tylko rzetelne usługi księgowe, ale też wsparcie zespołu biegłych rewidentów i specjalistów ds. ZUS i podatków, tłumaczy, adwokatów i notariuszy.

Biuro Rachunkowe CERTO mieści się w Warszawie w dzielnicy Białołęka Tarchomin. Świadczymy usługi księgowe na terenie całej Warszawy i innych miast. Obsługujemy jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe i osoby prawne z najbliższych dzielnic takich jak  Tarchomin, Białołęka, Nowodwory, Bródno, Targówek, Bemowo czy Bielany.  Z powodzeniem również obsługujemy firmy z  okolic takich jak Łomianki, Legionowo, Jabłonna oraz całej Warszawy.

Uprawnienia

Biuro Rachunkowe CERTO posiada uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych Certyfikat Ministerstwa Finansów 10547/2005.  Jest to  gwarancja, że powierzają Państwo Swoją księgowość w ręce doświadczonych specjalistów.  

Biuro ma zawartą  polisę  OC dla biur rachunkowych.

Współpraca

Office Laptop Paper Achievement Computer Business

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszym biurem.

Bogata oferta

Prowadzimy pełen zakres usług księgowych, kadrowych i administracyjnych. Pomagamy przy zakładaniu firm, podpowiadamy najkorzystniejsze rozwiązania podatkowe.

Elastyczność

Nasze usługi zawsze dostosowujemy do potrzeb Klienta. W sposób profesjonalny, ale bez stresu i z uśmiechem pomagamy Naszym Klientom swobodnie poruszać się w świecie finansów.

Gwarancja jakości

Profesjonalny i doświadczony zespół gwarantuje wysoką jakość usług.

Oszczędność

Koszt prowadzenia księgowości w firmie zewnętrznej jest zdecydowanie niższy niż zatrudnianie własnych pracowników.

Galeria

Biuro Rachunkowe Białołęka
Biuro Rachunkowe Tarchomin
Biuro Rachunkowe Białołęka
Biuro Rachunkowe Tarchomin

Pracujemy na oprogramowaniu firmy:

Biuro Rachunkowe CERTO
Marta Niedziółka-Hołubiuk

ul. Erazma z Zakroczymia 2A
03-185 Warszawa

Tel: 501 729 451
Mail: biuro@certo.waw.pl

Przewiń do góry