Promocje

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA I DOŚWIADCZENIE

Certyfikat Ministerstwa Finansów

Promocje

Pierwsza firma

Pierwsza firma

Chcesz założyć firmę, ale nie wiesz jak? Wybierz nas jako swoją księgowość, a za darmo pomożemy Ci przy rejestracji działalności gospodarczej. Wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty i złożymy je we właściwych urzędach. Dodatkowo otrzymasz 50% zniżki na pierwszy miesiąc korzystania z naszych usług.

Nowy klient

Nowy klient

Nieważne jak do nas trafiłeś: przez internet, reklamę w prasie czy z polecenia znajomych. Jeśli zdecydowałeś się na współpracę z nami, należy Ci się godne przywitanie. Dlatego przez pierwsze dwa miesiące dajemy Ci 50 % rabatu na nasze usługi.

Przyprowadź znajomych

Przyprowadź znajomych

Jesteś zadowolony z naszych usług? Poleć nas swoim znajomym! Za każdego klienta, który trafi do nas z Twojego polecenia, przez jeden miesiąc rozliczamy Ci gratis! Im więcej znajomych przyprowadzisz, tym więcej zaoszczędzisz. Dwunastu znajomych, których do nas przyprowadzisz, to pełen rok darmowej księgowości!

Zmień księgowego

Zmień księgowego

Nie jesteś do końca zadowolony z dotychczasowych usług księgowych? Zgłoś się do nas, a przestawimy Ci naszą ofertę. Jeśli zdecydujesz się na zmianę biura rachunkowego, pierwszy miesiąc rozliczymy Ci gratis!

1+
Przewiń do góry